O nas

Naszą misją jest profesjonalne prowadzenie projektów IT zgodnie z najnowszymi standardami bez potrzeby angażowania ogromnych środków finansowych.

Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest. [...] Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego

Terry Pratchet

Anna Bober

Project Manager

Doświadczona analityczka, projektantka i programistka. Podczas 15 lat pracy zawodowej współpracowała z wieloma zespołami, w różnych modelach biznesowych, od korporacji po startUp. Przygotowywała i realizowała projekty duże i małe. Propaguje programowanie także wśród najmłodszych.

Grzegorz Bober

Lead Developer

Senior deweloper, projektant, team leader. Jego decyzje są zawsze dogłębnie przemyślane i przeanalizowane. Lubi rzeczowe dyskusje, motywują go młodsi członkowie zespołu, dzięki którym nie traci chęci ciągłego rozwoju zawodowego. Najchętniej realizuje dobrze zdefiniowane problemy, uwielbia pracę z bazami danych i big data.

Mateusz Meller

Scrum master, team leader

Scrum Master duszą i ciałem. Uwielbia trudne wyzwania i nowoczesne podejście do ich rozwiązywania. Nie boi się nowych technologii. Potrafi zmotywować każdy zespół i zachęcić go do nieszablonowego myślenia. Niezłomny strażnik jakości kodu, zarówno na poziomie klasy jak i całego projektu.

Magdalena Staszewska-Gąsior

Specjalista ds. jakości

Specjalistka jakości niezbędna w każdym zespole. Jej charakter nie pozwala wypuścić najmniejszego błędu. Świetnie zorganizowana, mistrzyni planowania. Uwielbia podróże, najchętniej na koniec świata.

Dołącz do nas

Kochamy naszą pracę, uwielbiamy współpracę z ludźmi, którym można zaufać.

Szukamy frontendowców, programistów aplikacji mobilnych i mistrzów backendu.

Jeśli znajdujesz siebie w naszych wartościach, a do tego jesteś programistą lub programistką, koniecznie daj nam znać kontakt@gab-soft.pl

Chcecie z nami współpracować?

Jeśli tworzycie zgrany zespół deweloperów i chcecie z nami współpracować, chętnie nawiążemy z Wami kontakt.

Czekamy na Was!

Nasze wartości

Komunikacja

Wzajemne dobre zrozumienie to podstawa. W naszym zespole stawiamy na komunikację, jesteśmy otwarci na pomysły i gotowi na ciągłe zmiany. Wierzymy, że rozmowa może pokonać wszelkie trudności.

Zaufanie

Lubimy ludzi i ufamy im. Człowiek obdarzony zaufaniem potrafi dać z siebie wszystko co najlepsze. Dzięki temu Ty możesz zaufać nam.

Radość

Nasza praca daje nam ogromną satysfakcję. Robimy to, co sprawia nam radość, dzięki czemu prowadzimy projekty do sukcesu.

Profesjonalizm

Ciągle się dokształcamy, gonimy za nowinkami, Nawiązujemy kontakty z firmami dostarczającymi ciekawe rozwiązania dla biznesu. Dlatego właśnie możemy zaproponować Ci szerokie wsparcie podczas realizacji projektów IT.